Automatiseerimine

Tootmise automatiseerimine – tööpinkide teenindamine, koostamine, kvaliteedikontroll, tsehhi sisene logistika, viimistlemine, paletiseerimine, hooldus ja muud lahendused.

Omame antud valdkonnas enam kui 10-aastast tegutsemiskogemust. Meie kliendid on metalli- ja puidutöötlemise, elektroonika, toiduainetetööstuse ja muud ettevõtted, aga ka haridusasutused.

Universal Robots koostöörobotid

Esindame Universal Robots koostööroboteid. Nende integreerimine teiste toodetega on lihtne sest paljud firmad maailmas pakuvad neile tarkvara, kaameraid ja muid lisaseadmeid.

UR-i koostöörobotid on parim lahendus kliendile, soodne ja lihtsalt integreeritav ning programmeeritav.

www.universal-robots.com

MiR mobiilsed robotid

Kaupade ja palettide transport ladudes, tsehhides aga ka haiglates ja mujal. Tootevalikus on 3 mudelit, MiR-100, MiR-200 ja MiR-500 vastavalt kandevõimele. Maksimaalne liikumiskiirus on 2 m/sek. Saadaval hulgaliselt lisaseadmeid, nagu palettide laadimisjaam, haakekonks, korvtõstuk, lisakaamerad jne. Tarkvara MiR Fleet võimaldab hallata mitut robotit. Võimalik kasutada ka koos UR robotkäpaga.

www.mobile-industrial-robots.com

 

Robotiq haaratsid, jõuandurid ja kaamerad UR koostöörobotitele

Kanada firma Robotiq pakub UR koostöörobotite lisavarustust. Kuna firma toodab lisavarustust ainult UR-le,  saab Robotiq tooteid kiiresti ja lihtsalt installeerida ja kasutada.

Kahe sõrmega haaratsid
Kolme sõrmega haaratsid
Kaamera
Jõuandur

Vt lisa robotiq.com