Automatiseerimine

Tootmise automatiseerimine – tööpinkide teenindamine, koostamine, kvaliteedikontroll, tsehhi sisene logistika, viimistlemine, paletiseerimine ja muud lahendused.

Omame antud valdkonnas enam kui 10-aastast tegutsemiskogemust. Meie kliendid on metalli- ja puidutöötlemise, elektroonika, toiduainetetööstuse ja muud ettevõtted, aga ka haridusasutused.

Universal Robots’i koostöörobotid

Esindame UR-i koostööroboteid. Nende integreerimine teiste toodetega on lihtne sest paljud firmad maailmas pakuvad neile tarkvara, kaameraid ja muid lisaseadmeid.

UR-i koostöörobotid on parim lahendus kliendile, soodne ja lihtsalt integreeritav ning programmeeritav.

www.universal-robots.com

MiR mobiilsed robotid

Kaupade ja palettide transport ladudes, tsehhides aga ka haiglates ja mujal. Tootevalikus on 3 mudelit, MiR-100, MiR-200 ja MiR-500 vastavalt kandevõimele. Maksimaalne liikumiskiirus on 2 m/sek. Saadaval hulgaliselt lisaseadmeid, nagu palettide laadimisjaam, haakekonks, korvtõstuk, lisakaamerad jne. Tarkvara MiR Fleet võimaldab hallata mitut robotit. Võimalik kasutada ka koos UR robotkäpaga.

www.mobile-industrial-robots.com

 

Robotiq haaratsid, jõuandurid ja kaamerad UR koostöörobotitele

Kanada firma Robotiq pakub UR koostöörobotite lisavarustust. Kuna firma toodab lisavarustust ainult UR-le,  saab Robotiq tooteid kiiresti ja lihtsalt installeerida ja kasutada.

Kahe sõrmega haaratsid
Kolme sõrmega haaratsid
Kaamera
Jõuandur

Vt lisa robotiq.com