Demek CNC OÜ

Demek CNC Demek CNC OÜ tarnib metallitöötlemispinke, -tarvikuid ja -tööriistu. Pakume ka automatiseerimislahendusi, metallitöötlemispinkide remondi- ja hooldusteenuseid. Meilt saad täislahenduse, mis hõlmab tootmiseks vajalike seadmete väljavalimist, nende installeerimist ja hooldust, tehnoloogia väljatöötamist, väljaõpet, programmerimist ja tootmise automatiseerimist.

Meie eelisteks on kompetents, paindlikus ja reageerimiskiirus ning töötajad, kes on antud valdkonnas töötanud 10-30 aastat. Samuti omame pikaajalisi kogemusi kliendile täislahenduse leidmisel. Peamisteks klientideks on metallitöötlemisettevõtted, kuid pakume ka automatiseerimislahendusi elektroonika-, toiduainete-, puidutööstusele ja teistele ettevõtetele.

 

DMG MORI

Esindame meie tööstusharu tuntumaid ja kvaliteetsemaid kaubamärke. DMG MORI on tööstusharu turuliider, mis on moodustunud kolme suure firma ühinemisel – Deckel Maho, Gildemeister ja Mori Seiki. DMG MORI – see on Saksa ja Jaapani kvaliteet, mis on saavutatud aastakümnete pikkusest kogemusest. Lai tootevalik ja kõige moodsam tehnoloogia, mis lähtub eelkõige Industry 4.0-st.