Robotiq haaratsid, jõuandurid ja kaamerad

Kanada firma Robotiq pakub lisavarustust UR koostöörobotitele. Kuna kõik tooted on loodud ainult UR-le,  saab Robotiq tooteid kiiresti ja lihtsalt installeerida ja kasutada.

Tootjad näevad vaeva, et robotid oma tehases tööle panna, sest see on endiselt liiga kulukas ja liiga keeruline. Robotiq tööriistad ja oskusteave lihtsustavad koostöiseid robootikarakendusi ning kiirendavad seeläbi tootmise alustamist tehastes. Robotiq töötab koos globaalse ühendatud robotiekspertide võrgustikuga.

www.robotiq.com 

OnRobot tööriistad

OnRobot toodete seas on lai valik tööriistu koostöörobotitele, sealhulgas: elektri- ja vaakumhaaratsid, auhinnatud Gecko haaratsitehnoloogia, jõu- ja pöördemomendi andurid, 2.5D nägemissüsteem, kruvikeeraja, lihvimiskomplektid ja tööriista vahetajad.

OnRobot tööriistad aitavad lihtsustada ja kiirendada selliste ülesannete automatiseerimist nagu näiteks pakendamine, kvaliteedikontroll, materjalide käitlemine, masinate hooldamine, pakkimine, kokkupanek ja pinnaviimistlus.

https://onrobot.com/

WeCobot keevitus- ja palletiseerimislahendused

WeCobot on keevituslahenduste ja palletiseerimislahenduste turuliider, pakkudes ka eritellimusel valmistatud lahendusi. Keevitamine suurel kiirusel, täpselt, ohutult ja väikeste kuludega. Palletiseerimiskobotid on mõeldud toodete kiireks ja automatiseeritud virnastamiseks. WeCobot lahendused muudavad tootmisprotsessi paremaks, tõhusamaks ja kiiremaks.

https://www.wecobot.com

Optimo Robotics kruvikeeramise lahendused

Koostöös Optimo Robotics kruvikeeramise lahendustega toimub kruvitööde programmeerimine läbi graafilise kasutajaliidese. Võimalik seadistada kruvimise kiiruseid töö alguses, keskel ning lõpus.

Kruvikeeraja otsikusse sisseehitatud turvalahendus võimaldab inimesel tööala koos robotiga jagada. Andur tuvastab töös olevale kruvikeerajale ette jäänud takistuse ning robot peatub momentaalselt.

Servo-lahendus võimaldab kruvide kiiruseid ning momenti väga täpselt programmeerida. Kruvidele pealesuruvat jõudu kruvimise ajal on võimalik seadistada. Kruve on võimalik kinnitada momendi või kruvi sügavuse järgi.

https://optimo.ee/kruvikeeramise-lahendused/

Smartshift-robotics automatiseerimislahendused

Smartshift-robotics on üle 40-aastase kogemusega automatiseerimislahenduste valmistaja, kelle eesmärgiks on eelkõige täpsus ja kvaliteet. Nende tootelahendused hõlmavad endas monteerimis-, keevitamis-, kaubaaluste ja poleerimisvahemike lahendusi.

Smartshift-robotics missiooniks on võimendada globaalset tootmist, arendes robotsüsteeme, mis tagavad ettevõttele maksimaalse paindlikkuse ja tootlikkuse.

https://smartshift-robotics.com

EasyRobotics automatiseerimislahendused CNC-töötlemiskeskustele

EasyRobotics omab enam kui 50-aastast kogemust täiustatud masinate projekteerimisel, arendamisel ja tootmisel tööstuslikuks kasutamiseks.

EasyRobotics automatiseerimislahendus põhineb robotile paigaldatava mobiilse ja kompaktse automatiseeritud robotrakul, mis võimaldab muuta tootmist täisautomaatseteks CNC-töötlemiskeskustes (trei-, ja freespinkides).

https://easyrobotics.biz

Mirka Ltd viimistlustehnoloogia

 

Mirka Ltd on maailma viimistlustehnoloogia liider, pakkudes pinna viimistlus- ja täppistööstusele laia valikut murrangulisi lihvimislahendusi.

Mirka Ltd peamisteks eelisteks on tõeliselt tolmuvaba pinnaviimistlus, optimeeritud viimistlusprotsessid, mikroviimistlus ning täielikud poleerimisühendid.

 

https://www.mirka.com/airos/

Scape Technologies

Scape Technologies, tuntud ka kui Scape – The Bin-Picking Company, on Taani tarkvaraautomaatikaettevõte. Juhuslikult paigutatud osade sorteerimine kastist roboti abil on Scape Technologies põhipädevuseks, tehes neist sel alal turuliidri kogu maailmas. Alates 2011. aastast on kasutusel üle 80 standardse SCAPE lahenduse.

Scape standardiseeritud lahenduste väljatöötamine ja juurutamine võimaldavad hõlpsasti kohaneda iga kliendi erinõuetega.

https://www.scapetechnologies.com

AIRGATE

AIRGATE tegeleb roboti tarkvararakenduste (pistikprogrammide) ja roboti tarkvaralahenduste väljatöötamisega, mis suurendavad koostöörobotite kasutamist protsesside osas ja toetavad nende optimeerimist, eesmärgiga vähendada tootmise seisakuid.

Pistikprogrammid on robotile justkui rakendused nutitelefonile. Ehk siis kasulikud tarvikud ning riist- ja tarkvaraprogrammid, mis laiendavad roboti töövõimalusi paljude erinevate ülesannete ja funktsioonidega.

https://www.airgate.dk/arcs2/