Universal Robots

Rohkem kui lihtsalt automatiseerimine. Universal Robots muudab inimeste töö- ja eluviisi kogu maailmas, andes ideedele ja unistustele jõudu edasi areneda.

Universal Robots täiustatud tööriistu ja lihtsalt kasutatavaid robotkäsi kasutavad igas suuruses ettevõtted ja organisatsioonid. UR-i cobot lahendused pakuvad paindlikkust ja rahalist tulu, mida tootjad vajavad, et konkureerida ja võita mis tahes turutingimustes.

https://www.universal-robots.com

Robotiq haaratsid, jõuandurid ja kaamerad

Kanada firma Robotiq pakub lisavarustust UR koostöörobotitele. Kuna kõik tooted on loodud ainult UR-le,  saab Robotiq tooteid kiiresti ja lihtsalt installeerida ja kasutada.

Tootjad näevad vaeva, et robotid oma tehases tööle panna, sest see on endiselt liiga kulukas ja liiga keeruline. Robotiq tööriistad ja oskusteave lihtsustavad koostöiseid robootikarakendusi ning kiirendavad seeläbi tootmise alustamist tehastes. Robotiq töötab koos globaalse ühendatud robotiekspertide võrgustikuga.

www.robotiq.com 

OnRobot tööriistad

OnRobot toodete seas on lai valik tööriistu koostöörobotitele, sealhulgas: elektri- ja vaakumhaaratsid, auhinnatud Gecko haaratsitehnoloogia, jõu- ja pöördemomendi andurid, 2.5D nägemissüsteem, kruvikeeraja, lihvimiskomplektid ja tööriista vahetajad.

OnRobot tööriistad aitavad lihtsustada ja kiirendada selliste ülesannete automatiseerimist nagu näiteks pakendamine, kvaliteedikontroll, materjalide käitlemine, masinate hooldamine, pakkimine, kokkupanek ja pinnaviimistlus.

https://onrobot.com/

Smooth Robotics keevituslahendused

Robotkeevituse ekspert Smooth Robotics aitab Teil juhtida automatiseeritud keevitusprotsessi. Robotkeevituse tarkvara SmoothTooli abil saate oma keevitusroboti tööle panna ilma keeruka programmeerimiseta saavutades iga kord veatu tulemuse. Lisaks võimaldab SmoothTool kasutada vabakäerežiimi (freedrive), muutes keevitusprotsessi palju lihtsamaks ja kiiremaks.

https://smooth-robotics.com/

Optimo Robotics kruvikeeramise lahendused

Koostöös Optimo Robotics kruvikeeramise lahendustega toimub kruvitööde programmeerimine läbi graafilise kasutajaliidese. Võimalik seadistada kruvimise kiiruseid töö alguses, keskel ning lõpus.

Kruvikeeraja otsikusse sisseehitatud turvalahendus võimaldab inimesel tööala koos robotiga jagada. Andur tuvastab töös olevale kruvikeerajale ette jäänud takistuse ning robot peatub momentaalselt.

Servo-lahendus võimaldab kruvide kiiruseid ning momenti väga täpselt programmeerida. Kruvidele pealesuruvat jõudu kruvimise ajal on võimalik seadistada. Kruve on võimalik kinnitada momendi või kruvi sügavuse järgi.

https://optimo.ee/kruvikeeramise-lahendused/

Smartshift-robotics automatiseerimislahendused

Smartshift-robotics on üle 40-aastase kogemusega automatiseerimislahenduste valmistaja, kelle eesmärgiks on eelkõige täpsus ja kvaliteet. Nende tootelahendused hõlmavad endas monteerimis-, keevitamis-, kaubaaluste ja poleerimisvahemike lahendusi.

Smartshift-robotics missiooniks on võimendada globaalset tootmist, arendes robotsüsteeme, mis tagavad ettevõttele maksimaalse paindlikkuse ja tootlikkuse.

https://smartshift-robotics.com

Spin Robotics kõik-ühes kruvikeeramislahendused

Spin Robotics missiooniks on luua revolutsioon monteeritud kruvikeeramisel läbi tõeliselt turvalise töötaja ja roboti vahelise koostöö. Võimaldades sisestada 6 kruvi vähem kui minutiga, isegi kitsastes ja raskesti ligipääsetavates kohtades.

Spin Robotics automatiseerimislahendused põhinevad uuenduslikele ja nutikatele koostöölahendustele, millede eesmärgiks on vabastada töötajad vigastusi põhjustada võivatest tööülesannetest ning tagada, et töötajad vastutaksid loomingulisema, sisukama ja rahuldavama töö eest. Õnnelikud ja terved töötajad, kes on motiveeritud, on eduka ettevõtluse aluseks.

Oleme Spin Robotics ametlik edasimüüja Baltikumis.

https://spin-robotics.com/

Mirka Ltd viimistlustehnoloogia

 

Mirka Ltd on maailma viimistlustehnoloogia liider, pakkudes pinna viimistlus- ja täppistööstusele laia valikut murrangulisi lihvimislahendusi.

Mirka Ltd peamisteks eelisteks on tõeliselt tolmuvaba pinnaviimistlus, optimeeritud viimistlusprotsessid, mikroviimistlus ning täielikud poleerimisühendid.

 

https://www.mirka.com/airos/

Scape Technologies

Scape Technologies, tuntud ka kui Scape – The Bin-Picking Company, on Taani tarkvaraautomaatikaettevõte. Juhuslikult paigutatud osade sorteerimine kastist roboti abil on Scape Technologies põhipädevuseks, tehes neist sel alal turuliidri kogu maailmas. Alates 2011. aastast on kasutusel üle 80 standardse SCAPE lahenduse.

Scape standardiseeritud lahenduste väljatöötamine ja juurutamine võimaldavad hõlpsasti kohaneda iga kliendi erinõuetega.

https://www.scapetechnologies.com

Aim Robotics

Aim Robotics on Taani robottööriistade tootja, mis on spetsialiseerunud doseerimisrakendustele. Nende tööriistad on tõeliselt kiiresti paigaldatavad ja hõlpsasti seadistatavad.

Põhilised omadused: elektrooniliselt juhitavad jaoturid; koostöörobotitega sujuvalt integreeritud jaotusseadmed; spetsiaalselt projekteeritud ja valmistatud jaotusseadmed, mis vastavad koostöörobotite ohutusstandarditele, pakkudes samal ajal parimat kasutajakogemust.

https://aim-robotics.com/