VENTION

Lihtsustatud tootmise automatiseerimine

Vention hõlmab endas ühte pilveplatvormi automatiseeritud seadmete kavandamiseks, automatiseerimiseks, tellimiseks ja konfigureerimiseks. See on tootmisautomaatika igale ettevõttele. Vention on brauseripõhine automatiseerimisplatvorm, mis võimaldab Teil oma seadmeid konfigureerida kõigest mõne minutiga.

Vention (vention.io) pakub valmis lahendusi, mida saab äärmiselt kiiresti ja kerge vaevaga mugavdada just vastavalt Teie ettevõtte tootmisele.

Küsi lisa või pakkumist: info@demek.ee

 

Tõhus projekti ulatuse määratlemine

Määratlege oma projekti ulatuslikkust ja jälgige vastavust sujuvaks kasutuselevõtuks. Alustage oma automatiseerimisprojekti selgete nõuete ja täpselt määratletud tulemustega. Jälgige hõlpsalt nii keerulisemaid kui ka lihtsamaid eesmärke, projekti eelarvet ja peamisi verstaposte alates kavandamisest kuni juurutamiseni.

Nutikamad konstrueerimisvõimalused

Projekteerige oma automatiseeritud seadmeid mõne minutiga MachineBuilder abil – tuhanded modulaarsed osad, nutikad 3D-disainitööriistad ja reaalajas hinnakujundus. MachineBuilder annab kasutajatele võimaluse kavandada erinevaid robotosi, automatiseeritud seadmeid ja palju teisi lahendusi, mis on vajalikud tootmise kohandamiseks.

Vähem koodi kirjutamist. Rohkem tehase automatiseerimist

Programmeerige, simuleerige ja juurutage tööstusliku automatiseerimise järjestusi otse oma brauserist MachineLogic abil. Koodivaba kasutajaliides võimaldab võimsaid automatiseerimisjadasid koos laieneva komponentide portfelliga, nagu robotkäed, konveierid, lineaarsed ajamid, pneumaatika ja palju muud.

Koostöö projekteerimisest kasutuselevõtuni

Hallake disaini elutsüklit ja suurendage koostööd tööstusseadmete vallas MachinePortal abil.

Hallake meeskonna juurdepääsuõigusi, jagage insenerifaile turvaliselt ja kasutage digitaalset hanget. Töötage tõhusalt, kõikjal, koos.