MiR Mobile Industrial Robots

MiR on juhtiv mobiilsete koostöörobotite tootja maailmas.

MiR on pühendunud kasutajasõbralike, paindlike ja ohutute robotite arendamisele, et aidata ettevõtetel oma tegevust tõhustada. Autonoomsed koostöörobotid on uue põlvkonna täiustatud mobiilsed robotid, mis tagavad Teile kiire investeeringutasuvuse (sageli alla aasta). Koostööroboteid kasutavad paljud tööstusharude ja tervishoiusektorite tootjad transpordi automatiseerimiseks.

https://www.mobile-industrial-robots.com

ROEQ mobiilsed robotseadmed autonoomsetele robotitele

ROEQ arendab mobiilseid robotseadmeid MiR autonoomsetele robotitele pakkudes MiR lahendusi kõikidele MiR portfellis olevatele robotitele (MiR 100, 250, 600, 1350).

ROEQ eesmärgiks on olla hõlpsasti kasutatavate standardsete mobiilsete robotseadmete tootja, et muuta teie autonoomne mobiilirobot võimsaks, paindlikuks ja samaagselt mitme ülesandega töötavaks abiliseks.

https://roeq.dk

Nord Modules

Nord Modules on Taani ettevõtte, mis loob kvaliteetseid lahendusi optimeerimaks Teie ettevõtte ruumikasutust ja paindlikkust. Standardmoodulid aitavad vähendada korduvaid ülesandeid ja vabastavad töötajad rohkem väärtust toovate ülesannete jaoks.

Nord Modules lihtsustab automatiseeritud tööprotsesse standardsetele moodulitele spetsialiseerunud tootmisettevõtete puhul. Laiendades mobiilsete robotite funktsionaalsust ja kindlustades efektiivse tootmise automatiseerimise tehastes üle kogu maailma.

https://www.nord-modules.com/

Optimo Robotics inseneriteenused

Optimo Robotics on kaasaegne inseneribüroo, mille eesmärk on luua innovaatilisi lahendusi ja pakkuda professionaalset inseneriteenust. Optimo Robotics kuulub Eesti Masinatööstuse Liitu ja ESTEN Groupi ning on Universal Roboti poolt ainsad sertifitseeritud süsteemiintegraatorid Eestis.

– Seadmete ja robotsüsteemide 3D projekteerimine, elektrijooniste projekteerimine

– Programmeerimine, testimine

– Seadmete ehitus, paigaldus

– Järelhooldus, uuendused, garantiitööd

https://optimo.ee