MiR Mobile Industrial Robots

MiR on juhtiv mobiilsete koostöörobotite tootja maailmas.

MiR on pühendunud kasutajasõbralike, paindlike ja ohutute robotite arendamisele, et aidata ettevõtetel oma tegevust tõhustada. Autonoomsed koostöörobotid on uue põlvkonna täiustatud mobiilsed robotid, mis tagavad Teile kiire investeeringutasuvuse (sageli alla aasta). Koostööroboteid kasutavad paljud tööstusharude ja tervishoiusektorite tootjad transpordi automatiseerimiseks.

https://www.mobile-industrial-robots.com

ROEQ mobiilsed robotseadmed autonoomsetele robotitele

ROEQ arendab mobiilseid robotseadmeid MiR autonoomsetele robotitele ning mitmeid tooteid nagu näiteks kärud, tõstukid ja konveierid MiR100 ja MiR200-le.

ROEQ eesmärgiks on olla hõlpsasti kasutatavate standardsete mobiilsete robotseadmete tootja, et muuta teie autonoomne mobiilirobot võimsaks, paindlikuks ja samaagselt mitme ülesandega töötavaks abiliseks.

https://roeq.dk

AMTECH robotics tehnoloogiad

AMTECH robotics on SMT-tehnoloogiate, materjalide väljastamise, automatiseerimise ja robootika spetsialist. Peamiselt esindab AMTECH koostöörobotite tootjaid, ennekõike ettevõtteid Universal Robots ja Mobile Industrial Robots koos nende lisaseadmete tootjatega.

SMT-tehnoloogias esindab AMTECH FUJI valimis- ja paigutusmasinaid, NUTEKi konveiereid ja käitlussüsteeme ning SAKI automaatseid optilisi süsteeme (AOI).

https://www.amtech-robotics.cz/en/amtech-mir-accessories/

Optimo Robotics inseneriteenused

Optimo Robotics on kaasaegne inseneribüroo, mille eesmärk on luua innovaatilisi lahendusi ja pakkuda professionaalset inseneriteenust. Optimo Robotics kuulub Eesti Masinatööstuse Liitu ja ESTEN Groupi ning on Universal Roboti poolt ainsad sertifitseeritud süsteemiintegraatorid Eestis.

– Seadmete ja robotsüsteemide 3D projekteerimine, elektrijooniste projekteerimine

– Programmeerimine, testimine

– Seadmete ehitus, paigaldus

– Järelhooldus, uuendused, garantiitööd

https://optimo.ee