CAJO LASERMARKEERIMINE

 

Cajo markeerimise tehnoloogia sisaldab parimaid lasermärgistussüsteeme, võimekaid juhtpaneele ja toote markeerimise tarkvara. Tootjad, kes valivad Cajo, saavad tagada täieliku kontrolli kogu markeerimis protsessi üle.

Cajo laser markeerimissüsteeme on müüdud ja kasutatakse enam kui 60-nes riigis. Cajo pakub kvaliteetseid markeerimislahendusi erinevatele tööstusharudele, sealhulgas metalli-, aku-, kaabli-, juhtme-, meditsiini-, pakendi-, puidu-, olmeelektroonika-, originaalseadmete valmistamise- tööstusele ja integraatoritele. Cajo lasermarkeerimissüsteeme kasutavad näiteks ettevõtted Kone, Aker Solutions, Tata Steel ja Oura.

Cajo süsteemid on optimeeritud tööstuslike tootmisprotsesside jaoks. Patenteeritud lasermarkeerimise tehnoloogia on loodud asendama aegunud ja ebaökonoomseid markeerimis meetodeid, nagu näiteks tindiprinterid. Paindlikke lasermarkeerimissüsteeme saab hõlpsasti integreerida tootmisliinidesse või kasutada eraldiseisvate üksustena. Cajo laser on ökoloogiline ja vähest hooldust nõudev markeerimislahendus, mis ei vaja lisaseadmeid. Lasermarkeerimissüsteemid tagavad täpse ja püsiva markeerimise, mis püsib kogu toote loomuliku elutsükli jooksul. Cajo seadmed vastavad Euroopa Liidu rangetele kvaliteedistandarditele ning tagavad täieliku jälgitavuse.

Cajo peakontor asub Soomes Kempeles, kus kavandatakse ja pannakse kokku maailma parimad tootemarkeerimissüsteemid.

Valige Cajo nutika tootemarkeerimise jaoks.

Lisateave: https://cajotechnologies.com/

Cajo sotsiaalmeedia:

YouTube: youtube.com/@cajolaser
LinkedIn: 
linkedin.com/company/cajotechnologies
Facebook: 
facebook.com/CajoTechnologies
Instagram: 
instagram.com/cajotechnologies
Twitter: 
twitter.com/cajo_oy
TikTok: 
tiktok.com/@lasermastercajo