Indeva tööstuslikud manipulaatorid

Indeva tööstuslikud manipulaatorid on tõhusad vahendid raskemate toodete käsitlemiseks. Ideaalne lahendus korduvaid liikumisi ja täpsust nõudva koormuse asetamiseks ning pööramiseks. Manipulaatori kasutamisel saab operaator teha tööd ilma väsimata.

Juhtivad auto, lennundus, mehhaanika, elektroonika, paberi, klaasi, toiduanete tööstuse ja muude tööstusharude ettevõtted on korduvalit valinud INDEVA® tööstuslikud manipulaatorid,  INDEVA® AGV-d ja INDEVA®Lean süsteemi lahendused, sest Indeva pakub klientidele kompetentset tuge vastavalt nende vajadustele alates kontseptsioonist kuni installerimise ja kasutamise juhendamiseni.

 

ZOLLER solutions

Kõik lõiketööristade eelseadistamiseks, mõõtmiseks, kontrollimiseks ja haldamiseks

ZOLLER – see on kvaliteet, täpsus, usaldusväärsus ja tõhusus. Nende põhimõtetega arendab ZOLLER standardeid kehtestavad hõlpsasti kasutatavaid tehnoloogiaid. ZOLLERI arendusosakond tagab järjepideva edu, säästlike ja funktsionaalseid lahendusi, mis säästavad teie kulusid.

Tehtud Saksamaal

ZOLLER on veendunud, et oma tooteid arendada, disainida ja valmistada tuleb Saksamaal. Kvaliteet “Tehtud Saksamaal” on Teie jaoks kogu maailmas. ZOLLERi eelseadistamis- ja mõõtmismasinad on tagavad kvaliteedi ning nende kõrgeim täpsus, madal hoolduskulud ja pikk kasutusiga on tuntud kogu maailmas hästi.

Kompetenz_brochure_zoller_en
Brošüür ZOLLER solutions (5.42 MB)
www.zoller.info/en