MiR250 – Võimekaim ja ohutuim AVG turul

Tootmise hõlbustamiseks vajatakse robotite abi. Seetõttu on automatiseerimine eduka tootmise puhul võtmesõnaks. Kujutage ette autonoomset mobiilset robotit, mille seadistamine on imelihtne, mis suudaks manööverdada ka kõige kitsamates oludes ning kanda sealjuures kuni 250 kg koormat. See ongi MiR250 – kõige võimekaim ja ohutuim AVG turul.

 

 

MiR250:

  • Töötab kiire akuvahetusega ööpäevaringselt
  • Tugev konstruktsioon tagab pika tööea
  • Lihtne hooldada
  • Sujuvalt ja tõhusalt navigeeritav ka kõige dünaamilisemates  keskkondades
  • Saadaval elektrostaatilise lahendusega versioon

 

MiR250 on üks paindlikumaid autonoomseid mobiilseid roboteid (AMR), mis töötab ööpäevaringselt ja mille häälestamine on väga lihtne. Tänu oma kompaktsele suurusele ja heale kohanemisvõimele võimaldab MiR250 optimeerida ruumi sisemist logistikat ilma paigutust muutmata.

MiR250 gabariidid on kõigest 58 x 80 cm ja kõrgus vaid 30 cm, olles samal ajal võimeline kandma kuni 250 kg kaaluvat koormat kiirusega 2 m/s. See muudab MiR250-ne võimekaimaks autonoomseks mobiilrobotiks turul ja väga kohanemisvõimeliseks ka kõige keerukamates keskkondades. Tänu oma mõõtmetele, on MiR250 võimeline liiklema väga kitsastes (kuni 80 cm laiustes) tingimustes. Seega uksed ja liftiavad, mis võivad olla takistuseks teistele mobiilsetele robotitele, ei ole MiR250-ne jaoks probleemsed.

MiR250 on konstrueeritud pika kasutusajaga, hõlpsalt hooldatavaks ja ööpäevaringse töövõime ning kiire akuvahetusega robotiks. Lisaks on see välja töötatud vastavalt kehtivatele ohutusstandarditele, tegemist on ühe ohutuma autonoomse mobiilrobotiga turul.

Vaata lisa: https://www.mobile-industrial-robots.com/en/solutions/robots/mir250/