Solomon AccuPick 3D – Kõrgkvaliteetne 3D lahendus robootikale

Kas olete kunagi mõelnud, kuidas automatiseerida ja kiirendada manuaalseid ülesandeid, samaaegselt suurendades ettevõtte investeeringute tasuvust? Tänu tehnoloogia edusammudele on see robotite abil tänapäeval hõlpsasti saavutatav, kuid ainuüksi masinate olemasolust protsessi sujuvamaks muutmiseks ei piisa.

Seetõttu on Solomon töötanud välja võimsa 3D lahenduse, mis annab robotile justkui aju ja silmad, et aidata neil täita ka kõige keerukamaid ülesandeid.

AccuPick’i modulaarne 3D lahendustega ühildumine koos tehisintellekti põhise masinnägemis tarkvara ja  muudab selle ideaalseks kõik-ühes-lahenduseks Teie roboti 3D projektidele.

AccuPick 3D koosneb kolmest erinevast integreeritud riist- ja tarkvara komponendist: 3D-skanner, pildianalüüsi tarkvara ja anumaga kokkupõrke vältimise tehnoloogia, mis stimuleerivad roboti  ülesande täitmiseks vajaliku optimaalse teekonna.

  • 3D-skanner hõlmab endas mitut tehnoloogiat, mis võimaldavad teha 3D pilte töödeldavatest esemetest. See võimas seade ühildub paljude kaamera tehnoloogiatega, nagu näiteks struktureeritud valgus, Time-of-Flight (ToF), aktiivne stereo nägemine ja laser.
  • Pildianalüüsi tarkvara on tööriist, mis aitab 3D-punktipilvede kohese loomise ja analüüsimise abil tuvastada, segmenteerida ning leida üles üksused, milledega tööd alustada.
  • Kokkupõrke vältimise tehnoloogia pakub valikulist moodulit, mis optimeerib roboti teekonda vältimaks eseme kokkupõrget konteineri/kogumissalvega.

AccuPick 3D on ühtviisi võimas tööriist materjalide käitlemise automatiseerimiseks ladudes, e-kaubanduses, jaotuskeskustes ja logistikakeskustes. Identifitseerimist ja käsitsemist vajavate laoühikute (SKU) arv on tihti suur japidevalt muutuv. See on ka põhjuseks, miks üksikute SKU-de eelnev tundmaõppimine on ebapraktiline ja aeganõudev protsess, mis ei anna soovitud tulemusi. AccuPick 3D on võimeline kiiresti määratlema ja käsitlema väga erinevaid esemeid, sealjuures omamata eelnevat informatsiooni esemete suuruse, kuju või välimuse kohta. Ning just see teebki sellest ideaalse lahenduse kõigile ülalnimetatud probleemidele.

Peamised eelised ja omadused:

  • Erinevate objektide ja mustrite kõige laialdasem äratundmine
  • Kiirem tsükliaeg
  • Optimeeritud roboti liikumise teekond, et vältida kokkupõrget konteineriga
  • Lai valik 3D-skannereid
  • Ühildub paljude erinevate kaubamärkide robotitega
  • Kasutajasõbralik liides ja lihtne seadistamine

Vaata demo: https://www.youtube.com/watch?v=OcNTaSPQ488&feature=youtu.be

Uuri lisaks: https://www.solomon-3d.com/accupick-3d/