Meie koostööpartner Cajo Technologies kaasas investeeringu Nefco’lt

Demek CNC ametlik koostööpartner Cajo Technologies kaasas ringmajanduse tootemärgistuse lahendamiseks suure investeeringu ettevõttelt Nefco.

Cajo Technologies uuenduslik lasermärgistamise tehnoloogia võimaldab materjalivoogude usaldusväärset jälgimist ja aitab sulgeda ringmajanduse ahela. Kemikaalidevaba lahendus vähendab süsiniku jalajälge 90% võrreldes tindiprinteritega.

Nefco (Põhjamaade Roheline Pank) rahastus aitab ettevõttel Cajo Technologies laiendada oma patenteeritud tehnoloogiat maailmaturgudel ja vastata kasvavale jälgitavuse vajadusele ringmajanduses.

Aastal 2022 avas Cajo kasvu- ja rahvusvahelistumise strateegia raames tütarettevõtte Indias. Cajo tegevjuht Niko Karsikas on partnerlusest Nefco’ga ja rohelise tuleviku suunas liikumise osas põnevil. „Meil on hea meel teha koostööd Nefco’ga ja jätkata tööd, et muuta märgistustööstus jätkusuutlikuks tehnoloogia abil. Tänu Nefco toele saame oma tegevust veelgi tõhusamalt laiendada ja arendada kuluefektiivsemaid lahendusi, mis parandavad tootmisprotsesse ja tootekvaliteeti, aidates samal ajal kaasa ringmajanduse kasvule. Koos Nefco’ga kiirendame globaalse töötleva tööstuse rohestumist.”

Allikas: https://www.nefco.int/news/cajo-technologies-receives-financing-from-nefco/