Cajo Technologies ja Profican ühendavad jõud

Lasermärgistuses teedrajav ettevõte Cajo Technologies ja alumiiniumprofiilide tarnija Profican ühendavad jõud pakkumaks tootjatele terviklikke tootemärgistuslahendusi.

Cajo Technologies jätkab tugevat rahvusvahelist kasvu koos Profican Ltd., Põhjamaade automaatikaseadmete tootja ja kvaliteetsete alumiiniumprofiilsüsteemide tarnijaga.

Cajo Technologies Ltd. ostis Profican Ltd. aktsiakapitali 17. märtsil 2023. Mõlemad ettevõtted ja nende töötajad jätkavad tegevust eraldiseisvate üksustena, pakkudes kulutõhusaid ja terviklikke tootemärgistuslahendusi ettevõtete sadade klientide huvides üle kogu maailma.

“Tänu koostööle saame pakkuda oma klientidele ja partneritele terviklikke lahendusi, mis täiustavad tootmisprotsesse ning ühendavad endas kvaliteetse tootemärgistuse, täpse masinanägemise ning kuluefektiivsed ja töökindlad alumiiniumprofiilsüsteemid,” ütleb Cajo tegevjuht Niko Karsikas.

“Eesmärk on kuluefektiivsus ja lihtsus kliendi jaoks. Profican teenindab kliente jätkuvalt ka vahetult nagu varemgi,” lisab Profican tegevjuht Veijo Kääntä.

Demek CNC on Cajo Technologies Baltikumi ametlik koostööpartner ja edasimüüja. Cajo Technologies ja Profican ühinemisega saame oma klientidele pakkuda valmis tootemärgistuslahendusi, mis ühendavad endas kvaliteetse laser- ja kulutõhusa alumiiniumprofiili.